Upratovanie, čistenie a housekeeping

CleaningPro – moderná a profesionálna spoločnosť so zameraním na upratovacie a čistiace služby, upratovanie kancelárií, housekeeping pre hotely, profesionálne čistenie počítačov a doplnkové upratovacie a čistiace práce

Hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá sa dokáže postarať o všetky činnosti spojené s udržiavaním čistoty a reprezentatívneho stavu vašej prevádzky? Je pre vás organizácia týchto pracovných postupov časovo náročná, nedosahuje vami požadovanú úroveň, alebo vám spôsobuje problémy manažment ľudských zdrojov? Nechcete sa venovať výberu správnych čistiacich prostriedkov, neviete stanoviť presný harmonogram prác, alebo sa jednoducho chcete zbaviť povinností a starostí spojených s upratovacími službami?

Spoločnosť CleaningPro sa zameriava na profesionálne čistenie, upratovanie, housekeeping a ďalšie služby s tým spojené vo firemných prevádzkach, hoteloch, apartmánoch a kanceláriách. CleaningPro sa postará o vašu prevádzku pomocou teamu vyškolených zamestnancov pod vedením skúsených projektových manažérov.

Upratovanie kancelárií

Pravidelné a jednorazové upratovanie kancelárií

Komplexné zastrešenie upratovania kancelárií spojených s dodávaním čistiacich prostriedkov, hygienického a spotrebného materiálu v čase a frekvencii, ktoré si klient zvolí. K upratovaniu kancelárií patria aj doplnkové činnosti ako umývanie okien, práce vo výškach, hĺbkové čistenie, tepovanie a mnohé ďalšie.
 

Housekeeping

Housekeeping pre hotely

Komplexný systém housekeepingu pre hotely poskytne klientovi spoľahlivého partnera pri upratovaní hotelových izieb, upratovaní spoločných priestorov v hoteloch, supervízorov na kontrolu vykonaných prác, poskytovanie zamestnancov do všetkých oblastí hotelových služieb (kuchyňa, reštaurácia, wellnes) a to všetko pri pevne stanovených cenách za výkon, ktoré umožnia klientovi šetriť čas aj peniaze a bez problémov plánovať výdavkyv tejto oblasti.

Čistenie firiem

Pravidelné a jednorazové upratovanie a čistenie prevádzok

Komplexné zabezpečenie upratovacích a čistiacich služieb pre firemné prevádzky ako predajne, wellnes centrá, reštaurácie a iné prevádzky. Väčšinou ide o upratovanie mimo pracovnej doby, dodávanie čistiacich prostriedkov a hygienického materiálu podľa požiadaviek klienta.

Čistenie PC

PC Cleaning

Profesionálne čistenie počítačov, príslušenstva a pracovného miesta: benefit pre zamestnancov, ktorí pri svojej práci používajú stolový počítač, alebo notebook. Profesionálne a ekologické vyčistenie počítaču, klávesnice, myši a ostatného príslušenstva spoľahlivo zneškodní baktérie a zabezpečí čisté a zdravotne nezávadné prostredie pre vašich zamestnancov.

Chcete prekvapiť svojich zamestnancov a poskytnúť im službu, ktorú naozaj ocenia? Záleží vám na naozaj čistom a nezávadnom pracovnom prostredí vo vašej firme? Chcete sa zbaviť povinností spojených s upratovaním kancelárie a spoľahnúť sa na dobre odvedenú prácu? Všetky upratovacie a doplnkové služby spojené s upratovaním kancelárií vám profesionálne zabezpečí spoločnosť CleaningPro. Obrátťe sa na nás na info@cleaningpro.sk alebo na telefónne číslo: +421 2 3544 8111 a naši objektoví manažéri vám radi pripravia cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.

Čistenie, upratovanie a housekeeping

nechajte si vypracovať cenovú ponuku

HomePro s.r.o.

Komplexná starostlivosť o vaše bývanie

Služby pre rodinné domy, byty, bytové domy a rezidenčné lokality v Bratislave a okolí.

Upratovanie, rekonštrukcia

HomePro Správcovská s.r.o.

Správa bytových domov

HomePro Správcovská s.r.o je mladá a dynamická spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexnou správou bytových domov.

Copyright © 2011 CleaningPro.sk | All Rights Reserved.